0
Вход и Регистрация
София 0877844344 Пловдив 0888392035
- 10%

Аспиратор AEG GV77D91SB

Original price was: 1249.00 лв..Current price is: 1119.00 лв..

Гарантирано качество
Бърза доставка
Опция "Поръчай и вземи от магазин"

Аспиратор за монтаж на стена с функция Hob2Hood и капацитет 760 м³/ч

Уред Група 1 - нов уред с намалена цена

Марка

2+3 години гаранция при покупка в периода 01.02.2025 - 31.12.2025 г.

Важи след регистрация на уреда в рамките на 30 дни след покупката на този линк AEG

Код: f4f5e4871550-1-2-1 Категория:
  • декоративен аспиратор
  • енергиен клас А+
  • Абсорбаторът 7000 SilenceTech изчиства вашата кухня от нежелани миризми от готвене, като същевременно свежда шума от абсорбатора до минимум. С модерна технология този абсорбатор ви помага да създадете перфектната атмосфера във вашия дом.
  • функция Hob2Hood - безжична връзка с котлоните. Автоматично включва и регулира осветлението и силата на аспиратора спрямо настроената мощност на котлоните.
  • ExtractionTech Pro - насладете се на превъзходно качество на въздуха в кухнята. Оборудван с нашия най-мощен мотор и опция за интензивна скорост, той ефективно извлича изпаренията от готвенето, осигурявайки изключително свежа среда в кухнята.
  • филтър Grease Filter Plus - предоставя високоефективно отстраняване на мазнините, което осигурява чиста среда за готвене. Лесен за почистване на ръка или в съдомиялна машина, филтърът осигурява оптимална ефективност за постигане на отлични резултати.
  • сензорно управление
  • LED индикации
  • турбинен мотор
  • степени на мощност: 3 + 2 интензивни
  • функция бриз - искате да освежите въздуха в помещението след готвене или в ежедневието. Нивото на екстракция се намалява до силата на шепот и вие се наслаждавате необезпокоявано на заниманията си
  • антивъзвръщателен клапан
  • LED осветление - 2 LED лунички
  • метални филтри
  • максимален капацитет на интензивна степен: 760 м³/ч
  • IEC капацитет при стандартен режим на работа макс./мин.: 445 / 260 м³/ч
  • максимално ниво на шум при стандартен режим 55 db(A)
  • изход ø 150 мм
  • индикатор за насищане на филтъра срещу мазнини
  • индикатор за насищане на въгленовия филтър
  • възможност за добавяне на филтър от активен въглен (допълнителен аксесоар)
  • ширина - 89.8 см
file-emptymagnifier